هدف
هدف
حرکت آکروباتیک دیدنی مرد سالخورده در پارک!

حرکت آکروباتیک دیدنی مرد سالخورده در پارک!

حرکت آکروباتیک دیدنی مرد سالخورده در پارک!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های سرگرمی و ورزش گرفته تا ویدئو‌های آموزشی و ورزشی. اما برخی از این ویدئو‌ها آنقدر جذاب و دیدنی هستند که بلافاصله پس از انتشار توجه کاربران را به خود جلب کرده و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئوی حرکت آکروباتیک یک مرد سالخورده هنگام تاب بازی در پارک!

در این ویدئو در حالی که این مرد سالخورده مشغول تاب بازی است ناگهان در حرکتی آکروباتیک مانند یک ژیمناستیک کار حرفه‌ای از روی تاب پیاده می‌شود. این ویدئو توسط یکی از فعالان محلی هندوستانی در توئیتر منتشر و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. بنا به گفته «هارش گوئِنکا» این ویدئو مربوط به سال ۲۰۱۸ است، اما او تصمیم گرفت بار دیگر این ویدئو را در توئیتر منتشر کند.


بیشتر بخوانید


در ابتدای این ویدئو مرد سالخورده که هویتش مشخص نشده در حال تاب بازی دیده می‌شود. این در حالی است که یک کودک نیز در فاصله کمی از وی و مشغول بازی در پارک دیده می‌شود. لحظاتی بعد این مرد بر سرعت خود اضافه کرده و در پایان مانند یک ژیمناستیک کار و با انجام حرکت برگردان روی زمین فرود می‌آید.

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۱ میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری تعجب خود را از آمادگی بدنی این مرد سالخورده ابراز کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «هر فرد سالخورده‌ای به هر حال یک کودک محسوب می‌شود.» کاربر دیگر نوشت: «مطمئنا این مرد در جوانی یک ژیمناستیک کار بوده است.»

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *