هدف
هدف
جنجال سیلی مشتری به خدمتکار پس از پیداکردن مگس در غذا!

جنجال سیلی مشتری به خدمتکار پس از پیداکردن مگس در غذا!

جنجال سیلی مشتری به خدمتکار پس از پیداکردن مگس در غذا!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، درگیری فیزیکی مشتریان با خدمتکاران رستورانی در شهر «سوبانگ جایا»، در ۲۰ کیلومتری کوالالامپور، پایتخت مالزی را به جنجال کشاند. این درگیری در ساعت ۶ عصر روز ۱ مارس میان چهار نفر رخ داد.

ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است طرفین درگیری که با مشت و لگد و پرتاب صندلی با هم درگیر شده‌اند را نشان می‌دهد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی این درگیری هنگامی آغاز شد که یکی از مشتریان مگسی را در داخل غذای خود پیدا کرد. این مشتری که هویتش مشخص نشده پس از صدازدن خدمتکار، سیلی‌ای به صورت او نواخت که منجر به درگیری شدید میان این دو و سایر مشتریان با خدمتکاران شد.


بیشتر بخوانید


«آبید خالید اتهمان»، رئیس پلیس محلی در این باره گفت: «بنا به اطلاعاتی که مدیر رستوران در اختیار ما قرار داد ظاهرا چهار مشتری شامل سه زن و یک مرد از غذای سرو شده در رستوران ناراضی بودند. آن‌ها شروع به تهیه فیلم کردند که با هشدار یکی از خدمتکاران مواجه شدند. در ادامه یکی از این چهار مشتری به صورت خدمتکار سیلی زد که منجر به دریگری شدید شد.»

گفتنی است؛ پلیس محلی مالزی دو نفر از جمله یک زن را در این رابطه دستگیر کرده است. همچنین تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری یکی دیگر از عوامل ایجاد این درگیری ادامه دارد.

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =