هدف
هدف
ثبت نام یک هزار و ۶۰۰ نفر برای انتخابات هیئت مدیره ۳۱ شرکت
سرمایه گذاری استانی

ثبت نام یک هزار و ۶۰۰ نفر برای انتخابات هیئت مدیره ۳۱ شرکت سرمایه گذاری استانی

ثبت نام یک هزار و ۶۰۰ نفر برای انتخابات هیئت مدیره ۳۱ شرکت
سرمایه گذاری استانی

به گزارش خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد حسن ابراهیمی سرو علیا عضو هیئت مدیره و معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی، در رابطه با برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت اظهار کرد: افرادی که قصد شرکت در انتخابات را دارند باید در سامانه سجام احراز هویت شده باشند.

او بیان کرد: تا قبل از ۲۸ فروردین و تا قبل از بسته شدن نماد شرکت‌ها، هر فردی که سهامدار شرکت‌ها باشد، می‌تواند در انتخابات مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت، شرکت کند و انتخابات در ۱۸ اردیبهشت انجام می‌شود.

این مقام مسئول افزود: افرادی که قصد شرکت در انتخابات مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت را دارند، از طریق سامانه ستان تعیین صلاحیت می‌شوند و تنها افرادی که دارای مدرک تحصیلی مرتبط و متخصص باشند، انتخاب می‌شوند.

سرو علیا گفت: در حال حاضر یک هزار و ۶۰۰ نفر برای شرکت در انتخابات شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت، ثبت نام کرده‌اند و از بین این تعداد از افراد، حدود ۱۶۰ نفر انتخاب می‌شوند.


بیشتر بخوانید


عضو هیئت مدیره و معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص علت عقب افتادن زمان انتخابات شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت بیان کرد: یک سری زیر ساخت‌ها وجود نداشت و تعداد افراد متخصص و دارای صلاحیت در بین افرادی که ثبت نام کرده بودند، کم بود.

او افزود: ما دو اقدام برای افزایش اطمینان خاطر مردم انجام دادیم. براین اساس هر فردی که برای شرکت در انتخابات مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت ثبت نام کند، امکان حضور در انتخابات را ندارند.

این مقام مسئول بیان کرد: برای سامانه سجام نیز، نیاز به مراجعه حضوری نیست و در حال حاضر نرم افزارهایی وجود دارند که افراد می‌توانند، با ارسال عکس خود احراز هویت شوند.

عضو هیئت مدیره و معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با علت افت شاخص بورس گفت: کاهش و افت شاخص بورس ارتباطی با سازمان بورس ندارد و سهام متاثر از تصمیمات سیاسی و داخلی در اقتصاد کشور است.

در حال تکمیل …

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *