هدف
هدف
توصیه رهبر انقلاب درباره سفرهای نوروزی

توصیه رهبر انقلاب درباره سفرهای نوروزی

توصیه رهبر انقلاب درباره سفرهای نوروزی

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، این روز‌ها یکی از پرچالش‌ترین اتفاقات و مشکلاتی که هموطنان را درگیر خود کرده، موضوع کرونا و شیوع آن در سطح جامعه است.

در همین راستا، نیاز است تمامی هموطنان به دستورالعمل‌های بهداشتی و توصیه‌های ستاد مقابله با بیماری کرونا گوش دهیم تا این ویروس هرچه زودتر ریشه‌کن شود.

صفحه منتسب به رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بیاناتی از آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای درباره کرونا و ستاد مقابله با ویروس کرونا را در فضای مجازی منتشر کرد و در ادامه می‌توانید متن  منتشره شده از ایشان را مشاهده کنید.

“حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «سال گذشته مسئولان راجع به کرونا که مثل امروزی در اوایل کرونا بود هشدار دادند و گفتند، بنده هم یک کلمه‌ای در همین روز محیط زیست خطاب به مردم عزیزمان عرض کردم که خوشبختانه حرف دلسوزان اثر کرد و مردم در ایام عید به صورت کامل ملاحظه کردند و بلای بزرگی را که در آن ایام می‌توانست متوجه کشور شود از سر دور کردند.

امسال من احساس می‌کنم که خطر از سال گذشته بیشتر است؛ امسال خطر را بهتر می‌شناسیم، بیشتر می‌شناسیم و میدانیم که متاسفانه خطر در کشور فراگیر شده؛ سال گذشته به این اندازه نبود؛ بنابراین امسال هم بایستی همه رعایت کنند.


بیشتر بخوانید


هر چه ستاد ملی کرونا گفت [باید رعایت شود]؛ اگر سفر را ممنوع کردند، [مردم]سفر نروند؛ هر چه را لازم دانستند انجام بدهند. بنده که مانند سال گذشته قطعا سفر نخواهم رفت؛ و هر چه ستاد ملی در این زمینه بگوید [رعایت میکنم].» “۱۳۹۹/۱۲/۱۵

توصیه رهبر انقلاب درباره سفرهای نوروزی

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 12 =