هدف
هدف
تنبیه عجیب شهروندان بدون ماسک توسط پلیس هند!

تنبیه عجیب شهروندان بدون ماسک توسط پلیس هند!

تنبیه عجیب شهروندان بدون ماسک توسط پلیس هند!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، از شیوع کرونا در جهان بیش از یک سال می‌گذرد. با شیوع کرونا بسیاری از محدودیت‌ها از جمله استفاده اجباری از ماسک در هنگام حضور در بیرون از خانه در بسیاری از کشور‌های جهان اعمال شد. با این حال برخی از شهروندان بدون توجه به اهمیت ماسک زدن جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.

اما به تازگی برخورد عجیب پلیس هند با تعدادی از شهروندان این کشور که از پوشیدن ماسک خودداری کرده بودند به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر و تبدیل به ویدئویی داغ شده است پلیس پنج مرد محلی را مجبور به راه رفتن نشسته روی زمین می‌کند. در این ویدئو این مردان در حالی که در پشت سر یکدیگر در حال انجام این تنبیه هستند دیده می‌شوند.


بیشتر بخوانید


پلیس محلی هند با انتشار این ویدئو در توئیتر خود نوشت: «قانون شکنان در منطقه «مارین درایو» در بمبئی که از پوشیدن ماسک خودداری کرده بودند بدین این شکل تنبیه شدند. تنبیهی که در مدارس نیز رایج بود.»

این ویدئو پس از انتشار توجه بیش از ۱۰۰ هزار بیننده را به خود جلب کرد و تبدلی به ویدئویی داغ شد. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی کنایه آمیز نوشت: «پلیس ما از همه ورژن‌های تنبیهی شناخته شده استفاده می‌کند.» کاربر دیگر نوشت: «چنین تنبیهی نمی‌تواند افراد را به پوشیدن ماسک تشویق کند. به نظرم باید مجازات نقدی در نظر گرفته می‌شد.»

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *