هدف
هدف
تعجب رانندگان با دیدن موجودی عجیب الخلقه در تونل!

تعجب رانندگان با دیدن موجودی عجیب الخلقه در تونل!

تعجب رانندگان با دیدن موجودی عجیب الخلقه در تونل!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار تصویری از موجودات کوچک عجیب در تونل یکی از جاده‌های استرالیا بهت و حیرت کاربران را به همراه داشت. پس از انتشار گسترده این تصاویر اداره حمل و نقل ایالت کوئینزلند با به اشتراک گذاری تصویر این موجود در صفحه فیسبوک خود از کاربران خواست تا آن را شناسایی کنند.

اداره حمل و نقل ایالت کوئینزلند در شرح این تصویر در فیسبوک نوشت: «این چیز عجیبی نیست! شاید در تونل واقع در مسیر ریلی دره بریزبن آن را دیده باشید. آیا می‌دانید دقیقا در اینجا چه چیزی می‌بینید؟ گفته می‌شود این موجودات کوچک بومی از سقف تونل ییمبون آویزان بودند. شاید شما نیز آن‌ها را که از سقف تونل آویزان بودند دیده باشید. این گونه بر خلاف روباه پرنده (نوعی خفاش میوه خوار) فقط حشرات می‌خورند.»


بیشتر بخوانید


در پایان اداره حمل و نقل کوئینزلند نوشت: «این موجودات در واقع خفاش‌های کوچک هستند که بزرگترین گونه آن‌ها تا ۱۱ سانتی متر رشد می‌کند. آن‌ها خود را در جایی که هستند محکم نگه می‌دارند (آویزان می‌مانند) برخی اگر به آن‌ها نزدیک شوید بدون حرکت می‌مانند و برخی دیگر نیز پرواز کرده و فرار می‌کنند. بهتر است به آن‌ها نزدیک نشوید.»

تعجب رانندگان

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *