هدف
هدف
تصویر جالب تار عنکبوت بین شاخ های بز کوهی!

تصویر جالب تار عنکبوت بین شاخ های بز کوهی!

تصویر جالب تار عنکبوت بین شاخ های بز کوهی!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بازدید هفته گذشته گردشگران از پارک حیات وحش کالاهاری در بوتسوانا با یک سورپرایز جالب برای آن‌ها همراه بود. یک بزکوهی با تار عنکبوت در میان شاخ‌های آن توجه گردشگران را به خود جلب کرد. در حالی که در ابتدا گردشگران با دیدن این صحنه تصور می‌کردند پلاستیک در میان شاخ های این حیوان گیر کرده باشد، اما با بررسی بیشتر متوجه شدند که در واقع یک تار عنکبوت است.

«جس ایزدِن» ۳۹ ساله اولین گردشگری بود که این بزکوهی توجه او را به خود جلب کرد. خانم ایزدن که در ابتدا نگران بود یک پلاستیک میان شاخ‌های بزکوهی گیر کرده باشد، اما با نزدیک شدن بیشتر به این حیوان شاهد صحنه‌ای جالب شد. بنا به گفته ایزدن این تار عنکبوت دو شاخ بزکوهی به همراه بخشی از صورت و بینی این حیوان را پوشانده بود.


بیشتر بخوانید


ایزدن که اصالتا اهل بروملی لندن است در این باره گفت: «من در ابتدا با دیدن این بزکوهی آشفته و نگران شدم. فکر می‌کردم پلاستیک میان شاخ‌های این حیوان گیر کرده باشد، اما بعدا متوجه شدم در واقع یک تار عنکبوت است. گروهی که من به همراه آن‌ها مدت ۳۰ سال است در بوتسوانا زندگی می‌کنیم تا به حال چنین صحنه‌ای را ندیده بودند.»

تصویر جالب

تصویر جالب

تصویر جالب

تصویر جالب

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *