هدف
هدف
ترفند باورنکردنی دختر برای سرکیسه کردن مادر گل فروشش!

ترفند باورنکردنی دختر برای سرکیسه کردن مادر گل فروشش!

ترفند باورنکردنی دختر برای سرکیسه کردن مادر گل فروشش!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سوءاستفاده باورنکردنی یک دختر جوان اهل ترکیه از مادر فقیر دستفروش خود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. «مِروه بوزکورت» ۲۵ ساله در حالی به دروغ برای تامین هزینه‌ تحصیل خود در دانشگاه آکسفورد در انگلیس از مادر فقیرش پول طلب می‌کرد که سال‌ها در ترکیه مشغول  زندگی و خوشگذرانی بود.

این دختر در حالی که در یک آژانس املاک در استانبول کار می‌کرد به مادرش گفته بود که در انگلیس در دانشگاه آکسفورد در رشته پزشکی مشغول تحصیل است. این زن جوان حتی برای فریب بیشتر مادرش تصاویری که او را در لباس سفید پزشکی نشان می‌داد برای او ارسال می‌کرد. مادر بیچاره این زن که دروغ‌های فرزندش را باور کرده بود برای تامین هزینه تحصیل دانشگاه او در کنار خیابانی در شهر «آنتاکیه» گل می‌فروخت.


بیشتر بخوانید


اما با انتشار گزارشی از زندگی این مادر سختکوش از یکی از شبکه‌های تلویزونی محلی ترکیه تمام دروغ‌های این دختر برملا شد. در گزارش منتشر شده مارد بیچاره این دختر در پاسخ خبرنگار گفته بود که برای تامین هزینه‌های تحصیل فرزندانش که یکی از آن‌ها در انگلیس تحصیل می‌کند در کنار خیابان گل می‌فروشد و این در حالی بود که در طول گزارش این زن به دخترش که در خارج مشغول تحصیل است اشاره کرده و خود نیز برای لحظاتی در مقابل دوربین ظاهر شده بود.

بلافاصله پس از انتشار این گزارش مطالبی در این باره که به اقامت این دختر در استانبول اشاره داشت در فضای مجازی منتشر شد. بسیاری از افرادی که از نزدیک این دختر را می‌شناختند دست به افشاگری علیه او زدند. همچنین انتشار این مطالب به پیگیری و استعلام تعدادی از خبرنگاران محلی از دانشگاه آکسفورد در مورد تحصیل این دختر در آن دانشگاه انجامید که همه آن‌ها به فریب این مادر توسط دخترش حکایت داشت.

ترفند دختر برای سرکیسه کردن مادر دست فروشش!

سرانجام مروه بوزکورت که چاره‌ای جزء پذیرش حقیقت نداشت، تایید کرد که برای تامین هزینه‌های زندگی اش مادرش را فریب داده بود. او با انتشار مطلبی در فضای مجازی از مادرش عذرخواهی کرد.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *