هدف
هدف
به بهانه تولد سردار دل ها؛ قاب های ماندگار سردار سلیمانی از جبهه های دفاع مقدس تا خاکریزهای سوریه

به بهانه تولد سردار دل ها؛ قاب های ماندگار سردار سلیمانی از جبهه های دفاع مقدس تا خاکریزهای سوریه

به بهانه تولد سردار دل ها؛ قاب های ماندگار سردار سلیمانی از جبهه های دفاع مقدس تا خاکریزهای سوریه

همزمان با سالروز تولد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، در این گزارش تصاویری از این شهید والا مقام را برایتان آماده کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ بود که سردار رشید اسلام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی یک حمله ناجوانمردانه از سوی دولت آمریکا و به دستور رئیس جمهور این کشور در فرودگاه بغداد کشور عراق به شهادت رسید و داغی بزرگ بر دل هموطنان و دوستداران خود گذاشت.

البته هیچ گاه یاد و خاطره سردار سلیمانی از ذهن هموطنان و دوستدارنش فراموش نخواهد شد و در این ۲ سال اخیر نیز شاهد بوده‌ایم که به واسطه مناسبت‌های مختلف مردم مراسمات و یادواره‌هایی را برای شهید سلیمانی برگزار می‌کردند.

متاسفانه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه، این مراسمات و یادواره‌ها به صورت محدودتری برگزار شد و هموطنان این مراسمات را به صورت مجازی برگزار کردند.

یکی از مراسماتی که هموطنان هرساله قصد دارند برای شهید سلیمانی برگزار کنند، سالروز تولد ایشان است که متاسفانه در ۲ سال گذشته به خاطر شیوع ویروس کرونا برگزار نشده.

فردا ۱ فرودین ماه نیز سالروز تولد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است و این روز‌ها شاهد هستیم که افراد زیادی در فضای مجازی تصاویر ایشان را به مناسبت سالروز تولد و شروع سال جدید منتشر می‌کنند.

در همین راستا ما نیز در باشگاه خبرنگاران جوان قصد کردیم که همانند سایر هموطنان، به دلیل سالروز تولد فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجموعه‌ای از تصاویر ایشان را برای شما کاربران آماده کنیم و در ادامه می‌توانید این تصاویر کمتر دیده شده را مشاهده کنید.


بیشتر بخوانید

  • قدیمی ترین تصویر از لحظه سخنرانی سردار سلیمانی

انتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدشانتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدش

انتشار تصاویری دیده نشده از سردار سلیمانی به مناسبت سالروز تولدش

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *