هدف
هدف
اقدام خطرناک مسافر در ایستگاه قطار کار دستش داد

اقدام خطرناک مسافر در ایستگاه قطار کار دستش داد

اقدام خطرناک مسافر در ایستگاه قطار کار دستش داد

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات یک مسافر در یکی از ایستگاه‌های قطار هند را به تصویر می‌کشد. این مسافر قصد سوار شدن به قطار در حال حرکت را داشت که ناگهان میان شکاف سکو و قطار سقوط کرد. بلافاصله مامور قطار که در نزدیکی این صحنه حضور داشت وارد عمل شد و با واکنشی سریع این مسافر را از داخل شکاف بیرون کشید.

ویدئوی منتشر شده چگونگی وقوع حادثه و واکنش استثنایی این مامور قطار را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو قطار در حالی که ایستگاه را ترک می‌کند دیده می‌شود. لحظاتی بعد یکی از مسافران در امتداد قطار دویده و تلاش می‌کند تا سوار آن شود. اما ناگهان این مرد به داخل شکاف سقوط کرده و جانش در معرض خطر قرار می‌گیرد. بلافاصله مامور قطار با دیدن این صحنه وارد عمل شده و جان این مسافر را نجات می‌دهد.


بیشتر بخوانید


این ویدئو پس از انتشار در صفحه توئیتر وزارت راه آهن مورد استقبال کاربران قرار گرفت. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۱۴ هزار بیننده داشته است. بسیاری از کاربران واکنش به موقع این مامور وظیفه شناس را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «آفرین بر این مامور شجاع که جان مسافر را نجات داد.» کاربر دیگر نوشت: «این مسافر با مرگ فاصله‌ای نداشت، عجله همیشه خطرناک است. تشکر از این مامور وظیفه شناس.»

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *