هدف
هدف
اقدام احمقانه گردشگر برای گرفتن سلفی در باغ وحش!

اقدام احمقانه گردشگر برای گرفتن سلفی در باغ وحش!

اقدام احمقانه گردشگر برای گرفتن سلفی در باغ وحش!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، گردشگری که که برای تهیه عکس سلفی دست به اقدامی خطرناک در باغ وحش سن دیگو آمریکا زده بود، بازداشت شد. این مرد در حالی که کودک ۲ ساله خود را در بغل داشت وارد محل نگهداری فیل‌ها برای تهیه عکس سلفی شد. این مرد که هویتش مشخص نشده در حال گرفتن عکس بود که ناگهان از پشت سر مورد حمله یک فیل قرار گرفت.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه نفسگیر حمله فیل به این گردشگر و دختر ۲ ساله اش را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این مرد در حالی که دخترش را بغل کرده در مقابل فیل‌های آفریقایی و سرگرم تهیه عکس دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان یکی از فیل‌ها از پشت سر به این مرد حمله ور شده و صحنه‌ای وحشتناک را رقم می‌زند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این مرد با شنیده صدای فیل بلافاصله از محل نگهداری آن‌ها خارج شده و جان سالم به در می‌برد. این ویدئو نشان می‌دهد حتی در لحظه آخر این کودک از آغوش پدرش رها شده و در بیرون از محل نگهداری فیل‌ها روی زمین سقوط می‌کند.


بیشتر بخوانید


پس از این حادثه این مرد که هویتش «خوزه مانوئل ناوارتی» اعلام شده بازداشت شد. برای ناوراتی یک قرار وثیقه ۱۰۰ هزار دلاری به دلیل در معرض خطر قراردادن جان کودک تعیین شده است. تحقیقات پلیس محلی آمریکا در این باره ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *