هدف
هدف
افزایش دمای هوا در بیشتر مناطق کشور تا روز پنجشنبه/ پدیده
گرد و خاک در استان‌های بوشهر و خوزستان

افزایش دمای هوا در بیشتر مناطق کشور تا روز پنجشنبه/ پدیده گرد و خاک در استان‌های بوشهر و خوزستان

افزایش دمای هوا در بیشتر مناطق کشور تا روز پنجشنبه/ پدیده
گرد و خاک در استان‌های بوشهر و خوزستان

به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،طی امروز در شهر‌های تهران، کرج، اراک، مشهد افزایش غلظت آلاینده‌ها همراه با غبار محلی صبحگاهی خواهیم داشت.

امروز سه شنبه در برخی نقاط شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های البرز مرکزی بارش پراکنده و خفیف رخ می‌دهد.

چهارشنبه در بیشتر مناطق کشور به جز سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شمالی، هرمزگان، بارش پراکنده و در دامنه‌های البرز مرکزی و غرب کشور در بعضی از ساعات رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

پنجشنبه در برخی نقاط شمال غرب، دامنه‌های البرز مرکزی، زاگرس مرکزی و برخی از مناطق شرق کشور بارش پراکنده پیش بینی می شود که در دامنه‌های البرز مرکزی و غرب کشور به صورت رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد خواهد بود.

جمعه در نیمه شرقی و نوار شمالی بارش پیش‌بینی می‌شود.از امروز تا پنجشنبه روند افزایش تدریجی دما را در بیشتر مناطق کشور خواهیم داشت.

با توجه به افزایش قابل ملاحظه دما و امکان ذوب برف به ویژه طی روز‌های سه شنبه تا پنجشنبه، احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه‌های فصلی و همچنین احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات شمال غرب. امتداد رشته کوه البرز و زاگرس مرکزی وجود دارد.

پدیده گرد و خاک در شمال عربستان وجود دارد و انتظار می‌رود ضمن حرکت این پدیده به سمت جنوب کشور در استان‌های بوشهر و خوزستان گرد و خاک داشته باشیم.

آسمان تهران امروز کمی ابری همراه با غبار محلی و اوایل شب بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *