هدف
هدف
افزایش حدود سه درصدی قیمت بیتکوین طی ۲۴ ساعت گذشته / ارزش کل
بازار ارز‌های دیجیتال افزایش یافت

افزایش حدود سه درصدی قیمت بیتکوین طی ۲۴ ساعت گذشته / ارزش کل بازار ارز‌های دیجیتال افزایش یافت

افزایش حدود سه درصدی قیمت بیتکوین طی ۲۴ ساعت گذشته / ارزش کل
بازار ارز‌های دیجیتال افزایش یافت

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مجموع ارزش بازار ارز‌های دیجیتالی اکنون به چیزی در حدود دو تریلیون دلار رسیده که این به معنای ارزش بازاری معادل ارزش بازار شرکت اپل به عنوان دومین شرکت بزرگ در جهان است. مجموع ارزش ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر همچنین از مجموع ارزش بازار شرکت‌های گوگل و تسلا نیز بیشتر است. انتظار می‌رود به زودی ارز‌های دیجیتالی به با ارزش‌ترین بازار جهان تبدیل شوند.

در حال حاضر حدود پنج هزار و ۳۶۲ ارز دیجیتال در ۴۰۵ صرافی بین‌المللی معامله می‌شوند که از این مقدار ۷۹۱ ارز دیجیتال، کوین و هزار و ۳۸۷ ارز دیجیتال دیگر نیز توکن است. ارزش کل بازار ارز‌های دیجیتال هم‌اکنون، حدود دو تریلیون دلار است که این رقم نسبت به روز گذشته ۲.۷۷ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات این بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۰ میلیارد دلار بوده و ارز دیجیتال تتر بیشترین میزان خرید و فروش را به خود اختصاص داده است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۹ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۳.۷۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۳۹.۷۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۳.۱۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۰ فروردین را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۵۸,۲۰۹ ۱,۵۳۵,۲۸۷,۶۸۵
اتریوم ۲,۰۷۷.۷۲ ۵۴,۸۰۰,۰۸۴
بایننس کوین ۴۰۸.۷۰ ۱۰,۷۷۹,۷۰۲
ریپل ۱.۰۳ ۲۷,۳۵۷
تتر ۱.۰۰  ۲۶,۴۰۴

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

انتهای پیام/

منبع :
‫0/5 (0 امتیاز )
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =