هدف
هدف
ارزهای دیجیتال زیر ذره بین/ بیت کوین رکورد جدید ثبت می
کند؟

ارزهای دیجیتال زیر ذره بین/ بیت کوین رکورد جدید ثبت می کند؟

ارزهای دیجیتال زیر ذره بین/ بیت کوین رکورد جدید ثبت می
کند؟

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بیت‌کوین با تثبیت ارزش خود در کانال ۵۹ هزار دلاری به دنبال عبور از مقاومت ۶۰ هزار دلار است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱۹۳۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۶۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۶۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۲ درصد در اختیار اتریوم است.

گفتنی است، بیت‌کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۲ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۶.۱۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴۳.۳۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۲۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۲.۷۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۶۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۱۴ فروردین را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین

59,761

۱,۵۳۵,۲۶۱,۰۰۸
اتریوم 2,109 ۵۴,۲۰۱,۱۶۴
بایننس کوین 341 ۸,۷۷۶,۹۲۵
تتر 0.99 ۲۵,۶۷۲
پولکادات 44.20 ۱,۱۳۵,۳۸۷
کاردانو 1.23 ۳۱,۶۰۷

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *