هدف
هدف
آزمون وکالت به تعویق افتاد/ امکان رعایت شیوه‌نامه‌های
بهداشتی وجود ندارد

آزمون وکالت به تعویق افتاد/ امکان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی وجود ندارد

آزمون وکالت به تعویق افتاد/ امکان رعایت شیوه‌نامه‌های
بهداشتی وجود ندارد

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از تغییر زمان برگزاری آزمون وکالت به دلیل محدودیت تعداد حوزه‌های امتحانی و عدم امکان رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در این آزمون خبر داد.

جهانپور گفت: آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری ایران در سال ۹۹ که قرار بود روز جمعه ۲۲ اسفندماه برگزار شود، با اعلام معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر محدودیت تعداد حوزه‌های امتحانی این آزمون، تمرکز آزمون در مراکز استان‌ها و تراکم داوطلبان در هر حوزه، آزمون مذکور در تاریخ ۲۲ اسفندماه برگزار نمی‌شود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت همچنین اعلام کرد که زمان برگزاری این آزمون طبیعتا از سوی سازمان سنجش و نهاد‌های مربوطه به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

او در پایان تاکید کرد: حسب اطلاع در این آزمون بیش از ۸۱ هزار و ۵۰۸ داوطلب در ۳۱ حوزه امتحانی متمرکز در مراکز استان‌ها باید شرکت کنند که مطابق نظر کارشناسی معاونت بهداشت وزارت بهداشت در سطح ارزیابی ریسک فعلی همه گیری کرونا در اغلب استان‌ها این تردد و تراکم در حوزه‌های امتحانی در استان‌ها با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی تناسبی ندارد و مشکل ساز خواهد بود لذا موضوع به سازمان سنجش کشور اعلام شده و آزمون مذکور به تعویق خواهد افتاد.

جهانپور همچنین تاکید کرد: این موضوع تابع شرایط خاص هر آزمون بوده، لذا آزمون‌های احتمالی دیگری که ممکن است در روز‌های آتی در پیش باشد لزوما ارتباطی به آزمون وکالت نداشته و حسب مورد بر اساس شرایط، ابعاد و نحوه برگزاری، قابل برگزاری خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *