هدف
هدف
آخرین عکس مهمانان بی گناه با میزبان قاتل!

آخرین عکس مهمانان بی گناه با میزبان قاتل!

آخرین عکس مهمانان بی گناه با میزبان قاتل!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دو خانواده که با لبانی خندان برای گرفتن عکس یادگاری در مقابل کیک جشن تولد قرار گرفته اند؛ این آخرین عکس زندگی «ایلکای توکال»، همسر و فرزندش پیش از به قتل رسیدن توسط شریک سابقش بود. «بوگا» ۲۹ ساله که پدر دو فرزند است پس از این جشن تولد، شریک سابقش «توکال» ۴۲ ساله، همسر او «ایمل توکال» ۴۱ ساله و پسر ۴ ساله آن‌ها را در تاریخ ۱۵ فوریه در آپارتمان آن‌ها واقع در شهر «اسکی شهیر» به قتل رساند.

شواهد پزشکی قانونی از قتل این خانواده توسط بوگا حکایت داشت. بنا به گفته مقامات محلی جوراب‌ها و کفش‌های خونین با نمونه DNA گرفته شده از صحنه جنایت مطابقت می‌کرد. تصاویری که از دوربین‌های مداربسته تهیه شده بود بوگا را با دستکش و کفش کار در حالی که شب جنایت وارد خانه شریک سابقش می‌شد نشان می‌داد. او همچنین برای عدم شناسایی از یک کلاه و ماسک استفاده کرده بود.


بیشتر بخوانید


بنا به این گزارش او با مقتول و خانواده اش شام خورد و حدود ۳۷ دقیقه در خانه شریک سابقش حضور داشت. گفته می‌شد او پس از ارتکاب جنایت و هنگام ترک خانه، در حالی که لباس‌های مقتول را پوشیده بود لباس‌های خونی خود را در یک کیسه حمل می‌کرد.

آخرین عکس مهمانان بی گناه با میزبان قاتل!

بنا به گزارش رسانه‌های محلی ترکیه پس از آنکه «بیزانور کایالپ»، دختر توکال نتوانست با تلفن همراه مادر خود تماس بگیرد پلیس را در جریان قرار داد. بنا به گزارش روزنامه محلی پوستا، پلیس پس از حضور در آپارتمان محل زندگی مقتول و بازکردن درب خانه، جسد بی جان او را در حالی که ۷ بار مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود پیدا کرد.

آخرین عکس مهمانان بی گناه با میزبان قاتل!

این در حالی بود که همسر و پسر مقتول نیز هر یک ۳ بار مورد اصابت چاقو قرار گرفته بودند. بنا به این گزارش قاتل پس از ارتکاب قتل تمام چراغ‌های خانه را خاموش و با کرایه یک تاکسی محل را ترک کرده بود. در حالی که هنوز انگیزه قاتل از انجام این جنایت هولناک مشخص نشده او تمام اتهامات علیه خود را رد کرده است. قرار است به زودی دادگاه محاکمه وی برگزار شود.

آخرین عکس مهمانان بی گناه با میزبان قاتل!

انتهای پیام/

منبع : www.yjc.ir
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *